бантика який рід розвяжи задачу 7 дівчаток вирізали з паперу по 15 сніжинок ,а 9 дівчаток по 14

сніжинок Скільки всього сніжинок вирізали дівчатка?

Ответы на вопрос

Отвечает Ооржак Дошкут.
Всего 441 простите я русская по этому по русске пишу(это не сорказм)
Отвечает Авдеева Маша.
1) 15·7=105
2) 14·9=126
3) 126+105=231