Із трьох ділянок зібрали 92 ящики моркви. З першоі ---8 ящиків , з другоі ---у 5 разів більше, а з

третьоі --- решту. Скільки ящиків моркви зібрали з третьоі ділянки.

Ответы на вопрос

Отвечает Наурызбаева Сабина.
1)8*5=40(ящ)- собрали со второй
2)40+8=48(ящ)- собрали с первой и второй вместе
3)92-48=44(ящ)- собрали с третьей