купили 20 зошитів у лінійку вартістю 3 грн і у клітинку вартістю 2 грн. Скільки купили зошитів у

лінію і скільки у клітинку, якщо покупка коштує 45 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Нико Егор.
Нехай х - кількість зош. у лінію , тоді в клатинку-  20-х . Отже , 3х+2(20-х)=45   3х+40-2х=45   х+40=45  х=45-40  х=5 (в лінію)     20-5=15 (в клітинку)