Ніна прочитала 120 сторінок, що становить 3/5 всієї книги. Скільки сторінок у книзі?


Ответы на вопрос

Отвечает Космынин Костя.
120*5:3=200(стр.) - всего в книге
Отвечает Кубіцька Віка.
120*5/3 = 40*5=200 страниц в книге