Задача Дві синиці за 4 дні зїли 576 гусениць, порівну кожна. Скільки гусениць зїсть одна синиця

за 6 днів

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашенко Андрей.
576:4=144гус. з'їдають разом за 1 день
144:2=72гус. з'їдає одна синиця
72*6=432гус.
Відповідь: 432 гусениці
Отвечает Ануфриев Миша.
1) скільки гусениць з'їла одна синичка за 4 дні?
576/2=288(г.)
2)  скільки гусениць з'їла одна синичка за 1 дні?
288/4=72(г.)
3)
скільки гусениць з'їсть одна синичка за 6 дні?
72*6=432(г.)
відповідь:432 гусениці.