У вагонів було декілька пасажирів,вийшло 16,а зайшло 8.стало 27 пасажирів.скільки пасажирів було

спочатку.розвяжіть,склавши рівняння...

Ответы на вопрос

Отвечает Закотнова Анна.

х  - кількість пасажирів спочатку

х-16+8=27

х-8=27

х=27+8

х=35 пасажирів було спочатку