674-y=126 x+437=742 Як Виконати? Допоможіть будь ласка)


Ответы на вопрос

Отвечает Карпюк Мирослава.
674-у=126
у=674-126
у=548
674 - 548 =126
126 =126



х+437=742
х=742 - 437
х=305
305 +437 =742
742=742