Складіть короткий запис задачі. Садівник посадив тюльпани по 6 штук у 6 рядів. Ще у нього

залишилось 14 тюльпанів. Скільки всього тюльпанів мав садівник?

Ответы на вопрос

Отвечает Безсмертний Саша.

Ответ:

Действия:

1)6*6=36(т)- посадив

2)36+14=50(т) мав

Краткая запись:

6*6+14=50