Ціна зошита складає одну пятую ціни блокнота.скільки копійок коштуває зошит,якщо 4 однакові

блокноти коштувать 8грн

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

                            Цена                   Кол-во       Стоимость

тетрадь       1/5 цены блокнота      1 шт.                 ?

блокнот                  ?                         4 шт.             8 грн.

---------------------------------------------------------------------------------------

1) 8 : 4 = 2 (грн.) - цена блокнота;

2) 2 грн. = 200 коп.

1/5 · 200 = 200/5 = 40 (коп.) - цена тетради.

Вiдповiдь: 40 копiйок.