узындыгы 456 м сымды 3 боликке кескен 1-ши болиги 3-ши болигинен 4 есе узын.Ал 2-ши богини

3-шисинен 111м узын ар боликтин узындыгын тап?

Ответы на вопрос

Отвечает Головинская Настя.
1 бөлігі-4х
2- бөлігі-х+111м
3 бөлігі- х
барлығы-456м
4х+х+111+х=456
6х=456-111
6х=345
х=345:6.
х=57,5 м 3- бөлігі
4·57,5=230м 1- бөлігі
57,5+111=168,5 м 2- бөлігі