Пароплав має пройти 370км за 9 год. Перші 2 год він ішов зі швидкістю 35 км/год .Наступ 4 год зі

швидкістю 45 км/год. З якою швидкістю він повинен іти решту шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Антішко Анастасія.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)2*35=70(км)-ішов зі швидкістю 35 км/год,

2)4*45=180(км) -зі швидкістю 45 км/год,

3)70+180=250(км) - пройшов,

4)370-250=120(км) -лишилося пройти,

5)9-(2+4)=3(год)- час,

6)120:3=40(км/год) -швидкість,з якою він повинен іти решту шляху.