Магазин продав 206 зошитів у клітинку. У лінійку було продано на 325 зошитів більше, а в косу

лінію - на 95 зошитів менше ніж у клітинку. Скільки всьго зошитів продав магазин?  

Ответы на вопрос

Отвечает Каппарова Улжан.
1) 206+325=531(т) линия
2)206-95=111(т)косая линия
3)206+111+531=848(т)
Ответ всего было продано 848 тетрадей