За два дні до кіоску привезли 65 кг груш.Першого дня привезли 3 ящика,а другого - 2 ящика.Скільки

кілограмів груш привезли окремо кожного дня, якщо маса ящиків однакова?

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Дарья.

1)скільки ящиків з грушами привезли за два дні?

3+2=5

2)скільки кг груш у одному ящику?

65:5= 13 кг

3)привезли першого дня

3*13=39 кг

4)привезли другого дня

2*13=26 кг

перевірка 39+26= 65 кг всього

Отвечает Атаев Асхаб.

1) 3+2=5(ящ)- всього.

2)65:5=13(кг)- в 1 ящику.

3)3*13=39(кг)- в 3 ящиках.

4)39-13=26(кг)

Відповідь: В 3 ящиках - 39 кг груш, в 2 ящиках -26 кг груш.