турист пройшов за чотиридні 92 км причому кожного дня він проходів на 2 км менше ніж попереднього

скількі км туріст пройшов останього дня

Ответы на вопрос

Отвечает Патласова Оля.
4-й день - х км
3-й день - (х+2) км
2-й день - (х+2)+2=х+4 км
1-й день - (х+4)+2=х+6 км
Т.к. за 4 дня он прошел 92 км, то составим и решим уравнение
х+(х+2)+(х+4)+(х+6)=92,
4х+12=92,
4х=92-12,
4х=80,
х=20.
Значит, за последний день турист прошел 20 км.