Площа прямокутника 640 м.кв.. а довжина сторони 40м. Знайди площу квадрата, периметр якого дорівнює

периметру прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Громова Вилена.

640/40=16мширина

Р=2(40+16)=112м

112/4=28м сторона квадрата

28*28=784м²