"На двох ялинах сиділо 25 снігурів. Після того як з першої ялини перелетіло на другу 5 снігурів, а

з другої полетіло 7, то на першій ялині залишилося вдвічі більше снігурів  чим на другій.Скільки снігурів було на кожній ялинці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Йонга Рома.
2(х+5)+(х+5)=25-7
2х+10+х+5=25-7
3х=25-7-15
3х=3
х=3:3
х=1снегирь-стало на 2-ом кусте. 
2*(1+5)=12снегирей-стало на 1-ом кусте.
12+5= 17снегирей-было на 1-ом кусте.
25-17=8снегирей-было на 2-ом кусте.