до магазину завезли 240 кг бананів і 156 кг апельсинів.Третинузавезених фруктів продали першого дня

, а решту другого. Скільки кг фруктів продали другого дня

Ответы на вопрос

Отвечает Моргенштерн Алексей.
240+156=396завезли фруктов всего
396/3=132-продали в первый день
396-132=264-продали на второй день