у кінотеатрі в кожному наступному ряду на 4 місця більше , ніж в попередньому ,а всього місць в

залі -1050.Скільки рядів в кинотеатрі ,якщо в першому ряді 10 місць?

Ответы на вопрос

Отвечает Барзенкова Ксения.
А1=10 
d=4
a(n)=1050


10+4(n-1)=1050
4(n-1)=1050-10
n-1=1040:4
n-1=260
n=261