Укажіть область визначення функції y = (4 - x)/5.


Ответы на вопрос

Отвечает Попова Катя.
У=(4-х)/5
х може бути будь-яким дійсним числом, так як в будь-яких випадках дріб (4-х)/5 буде існувати
Наприклад:можемо взяти х-1,тоді отримаємо дріб (4-1)/5=3/5
так само можна використати і - 1 в ролі х,тоді наш дріб буде в такому вигляді:(4+1)/5=5/5,або 1
Можемо зробити висновок,що  х є R(будь-яке реальне число)
Відповідь: х є R