У першому кошику 50 грибів,у другому на 10 грибіа менше.Скільки грибів у другому кошику.Скільки

грибіа у двох кошиках? Має бути дві дії?

Ответы на вопрос

Отвечает Дорохов Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)50-10=40 грибов во 2 корзине

2)50+40=90 грибов в двух корзинах вместе

Отвечает Шичанин Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

  1. 50-10=40(грибов) у другому кошику
  2. 40=50=90(грибов) у двох кошиках