нова библіотека отримала 3128 книжок.ПІСЛЯ ТОГО ЯК ЧАСТИНУ КНИЖОК РОЗТАВИЛИ НА ПОЛИЦІ,по 34 на

кожно,залишилося розтавити 680 книжок.Скільки полиць зайняли книжки

Ответы на вопрос

Отвечает Базаркина Анастасия.

3128-680=2448 кн- расставили на полки

2448/34= 72п- столько полок заняли книжки

Отвечает Никитина Екатерина.

1)3128-680=2448 (к.)

2)2448/34=72 (п.)

книжки зайняли 72 полиці