Бригада косарів за перший день скосила половину лу­ ки і іще 2 га, а за другий день — 25% частини,

що за­ лишилася, і решту 6 га. Знайдіть площу луки.

Ответы на вопрос

Отвечает Цибаняк Ярослав.
100-25=75%
6:75*100=8 га оставалось во 2-й день
8+2=10 га 
10*2=20 га весь луг