Обчислити обєм прямокутного паралелепіпеда ,якщо його ширина дорівнює 3,5 дм.,довжина у 2,4 разу

більша за ширину , а висота - 1,2м.

Ответы на вопрос

Отвечает Мамкина Настя.
1)3,5*2,4=8,4(дм)-длина 2)3,5*8,4*1,2=35,28 (дм3) Ответ 35,28 дм 3