Помогите написать условие задачи.У кожному із чотирьох малих наметів по 2туристи,ау великому

наметів-10. Скільки всього ?

Ответы на вопрос

Отвечает Нохова Карина.

Малих - 4 намети
В малому - по 2 т.
Великий - 1 намет
В великому - 10

1) 4×2=8 (т.) - в малих;
2) 8+10=18 (т.) - разом
Відповідь: 18 туристів.