Бір ауа шары 80 кг жүгі бар корзинаны көтере алады. Осындай екі ауа шары корзинаны 180 кг жүгімен

көтере алады. Корзинаның салмағы қанша?

Ответы на вопрос

Отвечает Шокуров Артём.

Корзинанын салмагы -х
80+х=180/2
80+х=90
х=90-80
х=10
корзина салмагы - 10 кг