Допоможіть з задачею! Дуже срочно! Катет АС прямокутного трикутника АВС ( кут С = 90 градусів)

дорівнює 2 корні з 11 см і належить площині альфа, а вершина В віддалена від неї на 5 см. Кут між площиною трикутника та площиною альфа дорівнює 30 градусів . Обчисліть синус кута, який утворює гіпотенузу з площиною альфа.

Ответы на вопрос

Отвечает Лоренц Мария.
АВ лежит в плоскости треугольника, АС - линия касания плоскости треугольника и α, СВ и СЕ перпендикулярны АС, значит ВАЕ будет углом между АВ и α
СВ=ЕВ/sinBCE=5/sin30=10
AB²=AC²+CB²=44+100
AB=12
sinBAE=BE/AB=5/12