Серединний перпендикуляр сторони АВ трикутника АВС перетинає його сторону АС у точці D. Знайдіть

периметр трикутника ВDС, якщо АС = 8 см, ВС = 6 см

Ответы на вопрос

Отвечает Воробей Татьяна.

Розв'язання завдання додаю


Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

14 см

Объяснение:

Дано: ΔАВС, DН ⊥ АВ,  АН=ВН, АС=8 см, ВС=6 см. Знайти Р(ВDС).

Розглянемо ΔАВD, де DН - висота і медіана, отже ΔАВD - рівнобедрений, АD=ВD.

Знайдемо периметр ΔВDС

Р=ВD+DС+ВС=(АD+DС)+ВС=8+6=14 см.