Төртбұрыштың қабырғаларының қатынасы 4:5:8:2,ал оның периметрі 57дм.Төртбұрыштың қабырғаларын

табыңлар.

Ответы на вопрос

Отвечает Томилова Лиза.
4x+5x+8x+2x=57
19x=57
x=3
4*3=12
5*3=15
8*3=24
2*3=6
12+15+24+6=57
Отвечает Федяев Лука.
3:1:5:11 сделать помогите