До площини прямокутного трикутника АВС проведено перпендикуляр DA.Знайти відстань від точки В до т

D якщо ВС=10 см, ВС= 24см

Ответы на вопрос

Отвечает Кононенко Настя.

Если DA _|_ (ABC)⇒DA _|_ AB U DA _|_ AC⇒DB _|_ BC⇒ΔDBC-прямоугольный
BD=√DC²-BC²=√24²-10²=√576-100=√476=2√119см