Об'єм куба АВСDA1B1C1D1 дорівнює 216 см кубічних . Обчисліть об`єм піраміди D1ACD у см кубічних


Ответы на вопрос

Отвечает Тишов Женя.

Обєм куба дорівнює V_{ABCDA_1B_1C_1D_1}=DC*DA*DD_1=216

Обєм піраміди дорівнює

V_{D_1ACD}=\frac{1}{3}*S_{ACD}*DD_1=\frac{1}{3}*\frac{1}{2}*DA*DC*DD_1=\frac{1}{6}*216=36 куб.см