Знайдіть довжину дуги кола,градусна міра якого дорівнює 120 градусів,якщо радіус кола-9см


Ответы на вопрос

Отвечает Мейрамова Айзада.

Lдуги=(πrα)/180=9*120π/180=6π(cm)