Знайдіть на осі y точку рівновіддалену від точок А (-3;7;4) і В (2;-5;-1)


Ответы на вопрос

Отвечает Малявчик Оксана.
Координаты точки
М(0;а;0)

МА(-3;7-а;4) квадрат длины
9+(а-7)^2+16= а^2-14а+74
МВ(2;-а-5;-1) квадрат длины
4+(а+5)^2+1=а^2+10а+30

приравниваем
а^2-14а+74=а^2+10а+30
24а=44
а=11/6

М(0;11/6;0)