Допоможіть!!Чому дорівнює сума внутрішніх кутів правильного

дванадцятикутника?а)1080°б)720°в)1800°г)2160°(з розв'язанням)

Ответы на вопрос

Отвечает Тутушева Ольга.
Сума кутів n-кутника обчислюється за формулою (n-2)·180,
(12-2)·180=10·180=1800°.
Кожен з кутів цього багатокутника дорівнює 1800/12=150°.
Відповідь: 1800°.