Знайдіть висоту ромба, якщо його сторона дорівнює а, а кут – 150 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Рахметолла Багжан.
S=a²*sin150=a²*sin30=1/2a²
с другой стороны 
S=a*h
h=S/a
h=(1/2a²)/a=1/2a