Написати рівняння кола з центром у початку координат та радіусом 11


Ответы на вопрос

Отвечает Милосердова Маша.
Загальне рівняння коал
(x-a)^2+(y-b)^2=R^2
де (а;в) - центр кола, R - його радіус

для даного кола:
(x-0)^2+(y-0)^2=11^2
x^2+y^2=121
Отвечает Марабаев Гераклид.
(x - 0)²+(y-0)=121 И всё
формула (х-а)²+(y-b)²=R²