Точка перетину діагоналей трапеції ділить одну з діагоналей на відрізки довжиною 7см і 11см.

Знайдіть основи трапеції , якщо їх різниця=16см

Ответы на вопрос

Отвечает Васюченко Никита.
7²+(х+16)²=11²+х
49+х²+156=121+х
49+х²+156+121+х=0
х²+х+326=0