Із листа фанери, що має форму квадрата, вирізали круг найбільшої площі. Знайдіть сторону квадрата,

якщо площа відходів дорівнює ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мяделец Юлия.

Ответ: 4

сторона квадрата -- а

диаметр вписанного в квадрат круга = а

радиус = а/2, площадь круга = π*а²/4

оставшаяся часть площади квадрата = а² - π*а²/4 = (а²/4) * (4 - π)

по условию а²/4 = 4 ---> а² = 16 ---> а = 4