Один із катетів прямокутного трикутника дорівнює b, а протилежний до нього кут-β. визначте радіус

кола, описаного навколо трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Надь Миша.
B/c = Sin β ⇒ c = b/Sin β  Радиус описанной окружности - это половина гипотенузы.
R =  b/2Sin β