Радіус ОС перпендикулярний до хорди АВ. Знайдіть кут АВС, якщо кут ВОА=110 Градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Бойцов Александр.

радіс ОС перпендикулярний АВ, К-точка перетину ОС і АВ, трикутник АОВ рівнобедрений, ОА=ОВ=радіус, ОК-висота=медіна=бісектриса, кут АОК=1/2кутВОА=110/2=55, кут АОС-центральний=55=дузіАС, кут АВС вписаний спирається на дугу АС=1/2дузі АС=55/2=27 град 30 хв.