Знайдіть площу трикутника якщо його сторони дорівнюють7см 15см і 20 см


Ответы на вопрос

Отвечает Кашина Арина.
Формула Герона
p = \frac{P}{2} = \frac{a+b+c}{2} = \frac{7+15+20}{2} = \frac{42}{2} =21 \\  \\ S= \sqrt{p(p-a)(p-b)(p-c)} = \\  \\ = \sqrt{21(21-7)(21-15)(21-20)} = \\  \\ = \sqrt{21*14*6*1} =7*3*2=42


Ответ: S = 42 см²