Знайдіть середню лінію та проекцію бічної сторони рівнобічної трапеції на більшу основу якщо бічна

сторона дорівнює 17 см ,висота 15 см,а менша основа-10см

Ответы на вопрос

Отвечает Андрейшев Евгений.

Трапеція АВСД, висоти СН та ВН

Трикутник СДН прямокутний

НД = корінь (СД в квадраті - СН в квадраті) = корінь( 289 -225) =8

НД=АК =8

КН = ВС = 10

АД = 10+8+8=26

Середня лінія = (АД+ВС)/2= (26+10)/2=18