1 з кутів трикутника дорівнює 75 градусів два інші кути відносяться як 3:4 знайти кути трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Никандров Александр.
3х+4х=7х
180°-75°=105°
х=105°÷7
х=15°
3х=15×3=45°
4х=15×4=60°