Знайдіть сторони трикутника якщо вони пропорційні числами 4,5, і 6, а периметр трикутника дорівнює

60 дм помогите пожалуйста!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бузмаков Никита.

Відповідь:

16дм, 20дм, 24 дм

Пояснення:

Периметр трикутника дорівнює сумі усіх його сторін: Р=а+b+с

Враховуючи, що сторони порпорційні числам4,5,6, складємо рівняння, у якому:

одна сторона - 4х;

друга сторона - 5х;

третя сторона - 6х

х - коефіціент

4х+5х+6х=60

15х=60

х=60:15

х=4

4х=4*4=16 (дм) - перша сторона;

5х=5*4=20 (дм) - друга сторона;

6х=6*4=24(дм) - третя сторона