Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 41 см,а основа-18см.Обчисліть площу даного

трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Канатов Святослав.

Згідно з теоремою Піфагора

Н = √(41²-(18/2)²) = √(1681 - 81) = √1600 = 40 см.

Тоді площа трикутника

S = a * H / 2 = 18 * 40 / 2 = 360 см²