У прямокутному трикутнику гіпотенуза на 4 см менша від суми катетів. Один з катетів дорівнює 8 см.

Знайдіть сторони трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Рейх Макс.
A+b=c+4
a=8 см
a²+b²=c²
---
8+b=c+4
64+b²=c²
---
4+b=c
64+b²=(4+b)²
48-8b = 0
b = 6 см
c = 4+b = 10 см