Сторони паралелограма дорівнюють 6 см і 7 см, а діагоналі пропорційні числам 11 і 7. Знайти довжини

діагоналей. Поможіть будьте ласкаві.

Ответы на вопрос

Отвечает Сусла Андрій.

Смотри, суму диагоналей находим по формуле D^2+d^2=2(a^2+b^2), Т.е. 2*(36+49)=170. Далее приймем D=11x, a d=7x => 121x^2+49x^2= 170( по формуле выше). далее просто посчитать:

x^2(121+49)=170

170x^2=170

x^2=1 =x=1

D=11

d=7