Периметр квадрата дорівнює 40 м.Знайдіть відстань від точки перетину квадрата до його сторони


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Дано: АВСD-квадрат;

          Р=40м; АВ=ВС=СD=АD; АС=АD.

Знайти: АС=?

Розв'язання: розглянемо АВСD-квадрат.

За умовою задачі маємо:  Р=40м; АВ=ВС=СD=АD; АС=АD.

Якщо Р=40м, то тоді одна сторона квадрата = 40м/4=10м

Отже, АС=10/2=5м

Відповіть: АС=5м.