Один із кутів рівнобічної трапеції дорівнуює 60 градусів, бічна сторона - 18см, а сума основ -

50см. Знайдіть основи трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.
Якщо х менша основа трапеції, то
на більшій основі висота відтинає відрізок = 18*cos 60=9
Тоді х+х+9+9=50
х=(50-18)/2
Менша основа = 16
Більша основа=16+9+9=34