Одна сторона паралелограма в 6 разів менша від другої, а його периметр дорівнює 49 см. Знайти

сторони паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Милосердова Маша.
2х+2х/6=49, (12х+2х)/6=49, 14х=294, х=21, 21/6=3,5 см. Отже, 21 см і 3,5 см.