1. У прямокутному трикутнику гіпотенуза дорівнює 13 см, а один із катетів-12 см. Знайдіть периметр.

2. Сторони трикутника дорівнюють 4см, 7см. 8см. Знайдіть сторони подібного йому трикутника перимитер якого дорівнює 57см. 3. Основи рівнобічної трапеції дорівнюють 12 і 18 см, а бічна сторона-17см. Знайдіть площу трапеції

Ответы на вопрос

Отвечает Каримова Карина.
1
AC - 13см
ВС - 12см
АВ - ?
АВ²=АС²-АВ²
АВ²= 13²-12²
АВ²= (13-12)(13+12)
АВ²=1×25
АВ²=25
АВ=√25
АВ=5

Нашли все стороны, ищем периметр

Р=а+в+с=12+13+5=20
В: 20см